Publikációs pályázat 2022

Publikációs pályázat a Katonai Műszaki Doktori Iskola oktatói és hallgatói részére

A Katonai Műszaki Doktori Iskola idén ünnepli megalapításának 20. évfordulóját. Ebből az alkalomból a Hadtudományi és Honvédtisztképző Kar dékánja pályázatot hirdet a Katonai műszaki tudományok tudományágban tudományos kutatómunkát folytató doktoranduszok (képzésben lévő doktoranduszok, fokozatszerzésre felkészülők és doktorjelöltek), illetve tudományos kutatómunkát, tudományos közéleti tevékenységet, szakmai munkásságot folytató, a doktori.hu felületen a KMDI oktatói névsorában szereplő oktatók-kutatók részére a tudományos kutatási eredményeik, közéleti tevékenységük, szakmai munkásságuk részére kutatási eredményeik tanulmányban való összefoglalására, melyet lektorált, ISBN számmal ellátott, elektronikus kötetben jelentetünk meg.

Az NKE HHK dékánjának publikációs pályázati felhívása a KMDI hallgatók részére
Az NKE HHK dékánjának publikációs pályázati felhívása a KMDI oktatók részére