Pályázati felhívás doktori képzésre

A Nemzeti Közszolgálati Egyetem (NKE) rektora az idei évben is felvételi pályázatot hirdet PhD doktori képzésre a katonai műszaki tudományok tudományágban.

A Katonai Műszaki Doktori Iskolában (KMDI) folyó doktori képzés a többciklusú, lineáris képzési rendszer legmagasabb szintje, mely a műszaki tudományok területén kutató szakembereknek biztosít lehetőséget a tudományos fokozat megszerzésére.

A KMDI célkitűzései, dokumentumai, törzstagjai, oktatói, doktoranduszai és doktorjelöltjei legfontosabb adatai megtekinthetők a Doktori Iskola és az Országos Doktori Tanács honlapján.

A pályázatok beérkezési határideje: 2022. március 31.

A jelentkezéseket április 29-ig lehet véglegesíteni/pótolni, illetve az elektronikusan benyújtott pályázatot papír alapon eljuttatni.

Részletes információk és a letölthető dokumentumok ITT érhetők el.